Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Пошта – це невід’ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке Ви, працівники пошти, несете на собі, приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги.

Дякуємо Вам за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі.Нехай Ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а всі починання завжди одержують заслужене визнання! Миру Вам, здоров’я, достатку, оптимізму, благополуччя, здійснення усіх бажань і надій!

З повагою,

Голова районної ради