Вічна пам'ять Герою України - Віктору Чміленку!

20 лютого, у День Героїв  Небесної Сотні головою районної ради Оленою Гадемською, голови районної державної адміністрації Олегом Тертичним, депутатом райради Сергієм Косенком у селі Борисівка Бобринецького району було вшановано пам'ять нашого загиблого земляка, активного учасника Революції гідності, Героя України Віктора Чміленка.

Він ніколи не був байдужим до того, що діється в країні та загинув від кулі снайпера 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності. У 2014 році був нагороджений посмертно орденом «Золота Зірка» за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності. 2015 року посмертно нагороджений медалю Української православної церкви Київського патріархату «За жертовність і любов до України».

Керівники району поклали квіти до могили Вікора Івановича, поспілкувалися з вдовою загиблого Людмилою Чміленко та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про нього.

Олена Гадемська зазначила, що за шанс жити у вільній, демократичній країні ми заплатили дуже дорогою ціною – життям наших людей.

Вічна пам'ять їм! Герої не вмирають!

ЗВІТ по інформаційним запитам