Відзначили кращих працівників сфери охорони праці

Нещодавно голова районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Олег Тертичний відвідали провідні господарства та організації району, щоб відзначити кращих працівників сфери охорони праці.

Так, за сумлінну працю, забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці на підприємстві спільними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено трудові колективи фермерського господарства «Івашини В.О.», фермерського господарства «Рижкова В.П.», ВАТ "Бобринецька сільгосптехніка", Бобринецького районного споживчого товариства та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Відзнаки отримали керівники трудових колективів Володимир Івашина, Володимир Рижков, Анатолій Цесарський, Людмила Олексієнко та Валентина Татарова.

Подяки районної державної адміністрації та районної ради отримали інженер з охорони праці Бобринецької центральної районної лікарні Юрій Кошлецький та інженер з охорони праці фермерського господарства «Романюка В.А.» Олександр Марков.

Вітаючи активних працівників галузі охорони праці, керівництво району подякувало їм за сумлінну працю та відзначило їх вагому роль в забезпеченні належних умов запобігання нещасним випадкам на виробництві та убезпеченні від професійних захворювань свої колег.