Відбулася щотижнева онлайн-нарада

13 листопада голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко проінформував про свою участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. Він окреслив основні напрямки роботи, на яких акцентував увагу Глава держави. Одне з основних таких завдань – успішне проведення децентралізаційної реформи.

Керівник ОДА доручив головам райдержадміністрацій розробити відповідні перспективні плани роботи на найближчі три роки. Такі короткострокові плани міститимуть основні завдання, які необхідно виконати, і переліки проектів, що будуть реалізовуватися.

Також Сергій Кузьменко відзначив, що уряд виділив субвенцію на медицину Кіровоградщини. Так, Кіровоградщина отримала 37,7 млн. грн. для дофінансування галузі охорони здоров'я.