Рішення №5 від 8 вересня 2017 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради

від 08 вересня 2017 року                                                                          № 5

Про забезпечення надходжень податків до бюджетів та самодостатність територій

Відповідно до пунктів 2.8., 3.2. Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради, заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови районної ради Сабліної Н.А. “Про забезпечення надходжень податків до бюджетів та самодостатність територій”

Координаційна рада

1. Інформацію заступника голови районної ради Сабліної Н.А. “Про забезпечення надходжень податків до бюджетів та самодостатність територій” узяти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, головам територіальних громад району зосередити зусилля на активізації роботи по наповненню місцевих бюджетів.

Голова районної ради                                             О.ГАДЕМСЬКА