Рішення №4 від 15.03.2017 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради

від 15 березня 2017 року                                                       №4

Про виконання районної

програми підтримки

індивідуального житлового

будівництва на селі “Власний дім”

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про виконання районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”

координаційна рада

вирішила:

1.Інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про виконання районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” Бобринецького району Кіровоградської області на 2016-2020 роки” прийняти до відома.

2.Рекомендувати головам територіальних громад району передбачити в місцевих бюджетах кошти на фінансування районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” Бобринецького району Кіровоградської області на 2016-2020 роки.

Заступник голови районної ради                            Н.САБЛІНА