Вітання з Днем Збройних сил України!

Шановні військовослужбовці, ветерани військової служби!

6 грудня солдати і офіцери відзначають День Збройних сил України.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Цього святкового дня вітальні слова линуть до усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

Захист кордонів рідної землі, служба в лавах Збройних сил – це покликання та обов’язок справжніх чоловіків, а українська армія є національною гордістю і гарантом стабільності та безпеки України.

Бажаємо всім жителям Бобринеччини, які мають відношення до Збройних сил України, мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах.

Зичимо усім миру і спoкoю на українській землі!

З повагою,

Голова районної ради