Про розгляд звернення депутатів Бобринецької районної ради

рішення вносить голова Бобринецької районної ради

Дев’ята позачергова сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від __ січня 2017 року                                                      № ___

Про розгляд звернення депутатів

Бобринецької районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 11 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”

1. Погодити звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до депутатів Кіровоградської обласної ради (додається).

2.Доручити голові Бобринецької районної ради Кіровоградської області направити звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до Кіровоградської обласної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                    О.ГАДЕМСЬКА