Результати поіменного голосування з прийняття рішень одинадцятої сесії

Результати поіменного голосування з прийняття рішень одинадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 16 червня 2017 року

 

Про внесення до порядку денного пленарного засідання одинадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання питання “Про передачу бюджетних установ (об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району) їх приміщень та майна в тимчасове користування Бобринецькій міській раді терміном на один рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Утримався

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Прийнято.

 

Про виключити з переліку питань порядку денного пленарного засідання одинадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання питання “Про затвердження плану заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецького району Кіровоградської області та модернізації навчальних закладів”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Утримався

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Прийнято.

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Прийнято.

 

1.Про внесення змін до контракту та продовження терміну дії контракту шляхом укладення додаткової угоди до контракту з головним лікарем Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

2. Про внесення змін до трудового договору та продовження терміну перебування на посаді директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради Філіпенка І.А.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

3.Про звіт про виконання районного бюджету за січень-березень 2017 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

4.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №161 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

5. Про передачу бюджетних установ із спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району у комунальну власність Бобринецькій міській об’єднаній територіальній громаді.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Проти

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

Проти

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Проти

7.

Іванов Віктор Миколайович

Проти

8.

Івашина Володимир Володимирович

Проти

9.

Корінський Віктор Васильович

Проти

10.

Косенко Сергій Опанасович

Проти

11.

Крутько Юрій Миколайович

Утримався

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Проти

13.

Німенко Сергій Іванович

Проти

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Проти

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Проти

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Проти

18.

Романюк Віктор Арсенович

Проти

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Проти

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Проти

21.

Секрет Зоя Федорівна

Проти

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

Проти

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 00

“Проти” – 17

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення не прийнято.

 

5. Про передачу бюджетних установ (об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району) їх приміщень та майна в тимчасове користування Бобринецькій міській раді терміном на один рік.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

 

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

7.Про стан виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Бобринецькому районі на 2012-2016 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

8.Про затвердження районної цільової програми розвитку фізичної культури та спорту в Бобринецькому районі на 2017-2021 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

9.Про стан виконання районної комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2012-2015 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

10.Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності в Бобринецькому районі на 2017-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

11.Про стан виконання програми поліпшення екологічної безпеки при зберіганні непридатних для використання отрутохімікатів та в поводженні з ними в Бобринецькому районі на 2005-2006 роки та на період до 2015 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

12.Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

13.Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку

Бобринецького району на 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

14.Про стан виконання Програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

15.Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

16.Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

17. Про затвердження плану діяльності Бобринецької районної ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2017 році.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

18.Про хід виконання програми розвитку місцевого самоврядування в Бобринецькому районі на 2016-2020 роки за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

Відсутня

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Відсутня

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

До уваги громадян