Рішення №220 від 16.06.2017 року

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від 16 червня 2017 року                                                                          № 220

Про внесення змін до контракту та продовження

терміну дії контракту шляхом укладення додаткової

угоди до контракту з головним лікарем Бобринецької

центральної районної лікарні Семенюк Л.В.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 24 Кодексу законів про працю України, статті 65 Господарського кодексу України, статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Порядку укладення контракту з керівниками державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 642 “Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року №43 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є спільною власністю територіальних громад Бобринецького району”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши звіт головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про виконання умов контракту за період роботи на посаді керівника закладу”, ухвалений на загальних зборах трудового колективу

1. Звіт головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про виконання умов контракту за період роботи на посаді керівника закладу”, ухвалений на загальних зборах трудового колективу, взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації внести зміни до контракту, укладеного між Семенюк Ларисою Віталіївною, головним лікарем Бобринецької центральної районної лікарні та Бобринецькою районною державною адміністрацією від 04 липня 2012 року, шляхом доповнення другого абзацу п.6.1 розділу VІ “Зміни та розірвання контракту” словами: “З керівником комунального закладу продовжуються трудові відносини на підставі рішення районної ради шляхом укладення додаткової угоди до контракту.”.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації продовжити терміном на п’ять років дію контракту, укладеного між Семенюк Ларисою Віталіївною, головним лікарем Бобринецької центральної районної лікарні та Бобринецькою районною державною адміністрацією від 04 липня 2012 року, шляхом укладення додаткової угоди.

4. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації укласти додаткову угоду терміном на п’ять років з головним лікарем Бобринецької центральної районної лікарні відповідно до чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту; діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Заступник голови районної ради                                             Н.САБЛІНА