Про звільнення з посади директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради Філіпенка І.А.

Проект

 

12 сесія Бобринецької

районної ради сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від ______________ 2017 року                                        №________

 

м.Бобринець

 

Про звільнення з посади директора

комунальної установи “Спортивний

комплекс “Олімпієць” Бобринецької

районної ради Філіпенка І.А.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення десятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 24 березня 2017 року №219 “Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року №43 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної помади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є спільною власністю територіальних громад Бобринецького району”, статті 38 КЗпП України, враховуючи клопотання Бобринецької районної державної адміністрації та на підставі особисто поданої заяви Філіпенка Ігоря Анатолійовича

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити Філіпенка Ігоря Анатолійовича з посади директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради з __ вересня  2017 року за власним бажанням.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: діяльності ради депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громади та адміністративно-територіального устрою; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побітового обслуговування населення.

 

Голова районної ради                                                             О.ГАДЕМСЬКА

До уваги громадян