Результати поіменного голосування з прийняття рішень дванадцятої сесії

Результати поіменного голосування з прийняття рішень дванадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 19 вересня 2017 року

 

Голосування шляхом підняття руки.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Утрималась

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 20

Прийнято.

Про включення до переліку питань порядку денного пленарного засідання дванадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання питання “Про погодження звільнення директора Павлогірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Прийнято.

 

Про включення до переліку питань порядку денного пленарного засідання дванадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання питання “Про звільнення з посади директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради Філіпенка І.А.”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Прийнято.

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Прийнято.

 

1. Про погодження звільнення директора Павлогірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

2. Про звільнення з посади директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради Філіпенка І.А.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 0

“Утримались” – 0

“Не голосували” – 0

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

3.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №161 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

4. Про затвердження кандидатур до Госпітальної ради від Бобринецького району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Утримався

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

5. Про затвердження районної програми “Поліпшення охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів у Бобринецькому районі на 2017-2020 роки”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення не прийнято.

 

 

6. Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

7. Про затвердження програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

8 Про хід виконання Програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

9. Про перейменування окремих загальноосвітніх навчальних закладів Бобринецького району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Утримався

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

10. Про хід виконання районної комплексної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини на 2016-2020 роки” за І півріччя 2017 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

11. Про стан виконання районної програми “Шкільне молоко” на 2014-2016 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

13. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району на баланс МКП “Дім Бобринець”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Проти

2.

Бобух Анатолій Григорович

Проти

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

Проти

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Проти

7.

Іванов Віктор Миколайович

Проти

8.

Івашина Володимир Володимирович

Проти

9.

Корінський Віктор Васильович

Проти

10.

Косенко Сергій Опанасович

Проти

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Проти

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Проти

16.

Рижков Олексій Миколайович

Проти

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Проти

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Проти

21.

Секрет Зоя Федорівна

Проти

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

Проти

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Проти

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Проти

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Проти

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 00

“Проти” – 18

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 20

Рішення не прийнято.

Про додаткове включення пункту щодо створення комісії по передачі майна до рішення з питання “Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району до Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 20

Прийнято.

13. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району до Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

14. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Проти

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

Проти

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Проти

7.

Іванов Віктор Миколайович

Проти

8.

Івашина Володимир Володимирович

Проти

9.

Корінський Віктор Васильович

Проти

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Проти

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Проти

16.

Рижков Олексій Миколайович

Проти

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Проти

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Проти

21.

Секрет Зоя Федорівна

Проти

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

Проти

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Проти

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Проти

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Проти

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 00

“Проти” – 16

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 04

Всього проголосувало: 20

Рішення не прийнято.

 

15. Зняти питання “Про надання згоди МКП “Дім Бобринець” на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району ТОВ “Бобринецьке редакційно-видавниче об’єднання “Новий день”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 20

Питання знято.

 

16.Про затвердження Порядку подання та розгляду електронних петицій, адресованих Бобринецькій районній раді.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голоосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

17. Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Не голосував

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 03

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

 

18. Про депутатський запит групи депутатів районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Відсутня

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Утрималась

21.

Секрет Зоя Федорівна

Проти

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Утримався

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

20

Результати голосування:

“За” – 15

“Проти” – 01

“Утримались” – 02

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 20

Рішення прийнято.

До уваги громадян