Результати поіменного голосування з прийняття рішень тринадцятої сесії

Результати поіменного голосування з прийняття рішень тринадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 15 грудня 2017 року

 

Про виключення з переліку питань порядку денного пленарного засідання тринадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання питання “Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2018 рік”

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Про виключення з переліку питань порядку денного пленарного засідання тринадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання питання “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бобринецького району”

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Про виключення з переліку питань порядку денного пленарного засідання тринадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання питання “Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок”

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

1. Про призначення Клюя Ю.А. на посаду директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №161 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

3. Про результати виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

4. Про затвердження програми зайнятості населення Бобринецького району на 2018-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

5. Про внесення змін до програми соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2017-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

6. Про результати виконання програми розвитку дошкільної освіти у Бобринецькому районі на 2014-2017 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

Про виключення з питання “Про затвердження районної програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2017-2021 роки” пункту про утворення опорних шкіл.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Прийнято.

 

7. Про затвердження районної програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2017-2021 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

Пропозиція: внести зміни в пункт 2 проекту рішення з питання “Про затвердження районної програми забезпечення роти охорони та загону оборони Бобринецького району транспортом, харчуванням та побутовим обслуговуванням особового складу в ході проведення занять, тренувань, виконання вправ, стрільб, виконання безпосередніх обов’язків, забезпечення сучасними зразками засобів зв’язку, персонального захисту, екіпірування військовослужбовців та іншими предметами першої необхідності на 2017-2021 роки”, а саме: слова “органи місцевого самоврядування” викласти “міська та сільські ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

8. Про затвердження районної програми забезпечення роти охорони та загону оборони Бобринецького району транспортом, харчуванням та побутовим обслуговуванням особового складу в ході проведення занять, тренувань, виконання вправ, стрільб, виконання безпосередніх обов’язків, забезпечення сучасними зразками засобів зв’язку, персонального захисту, екіпірування військовослужбовців та іншими предметами першої необхідності на 2017-2021 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

10. Про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

11. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

Проти

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 01

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

12.Про передачу у найм (оренду) нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району. (адмінприміщення)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

Утрималась

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

13. Про встановлення тарифу на надання послуги теплопостачання за 1Г/калорію на опалювальний період 2017/2018 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

14.Про внесення змін до Положення про президію Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

15.Про внесення змін до Положення про постійні комісії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

16. Про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 43.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало:18

Питання прийнято.

 

17. Про визначення умов оплати праці.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 16

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 03

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

18. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

19. Про план роботи Бобринецької районної ради на 2018 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

До уваги громадян