Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району Бобринецькій міській раді (згідно пропозицій постійної комісії від 20.03.2018р.)

рішення вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

(згідно пропозицій постійної комісії від 20.03.2018р.)

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___”____________ 20__ року                                                        №____

Про надання згоди на передачу в оренду

нерухомого майна спільної власності територіальних

громад сіл та міста району Бобринецькій міській раді

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 19 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” від 09 квітня 1999 року № 586-XIV, статті 10 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, рішення десятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 24 березня 2017 року № 219 “Про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, клопотання районної державної адміністрації

1.Надати згоду на передачу в оренду Бобринецькій міській раді нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл та міста району терміном на один рік, яке перебуває на балансі відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації, а саме:

Спортивний зал № 2 комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа “Чемпіон” Бобринецької районної ради Кіровоградської області площею 283,0 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Миколаївська, 60, м. Бобринець, Кіровоградська область.

2.Рекомендувати районній державній адміністрації забезпечити укладання  договору оренди нерухомого май         на спільної власності територіальних громад сіл та міста району терміном на один рік, яке перебуває на балансі відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації:

Спортивний зал № 2 комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа “Чемпіон” Бобринецької районної ради Кіровоградської області площею 283,0 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Миколаївська, 60, м. Бобринець, Кіровоградська області.

Здійснити розрахунки орендної плати відповідно до методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                                   О.ГАДЕМСЬКА