Результати поіменного голосування з прийняття рішень 16 сесії

Результати поіменного голосування з прийняття рішень шістнадцятьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 30 березня 2018 року

 

Про виключення питання “Про затвердження плану заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецького району Кіровоградської області та модернізацію навчальних закладів” з порядку денного 16 сесії районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Прийнято.

 

Про виключення питання “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бобринецького району” з порядку денного 16 сесії районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Прийнято.

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Прийнято.

 

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №161 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про внесення змін до пункту 21 рішення чотирнадцятої сесії районної ради від 21 грудня 2017 року № 272 “Про районний бюджет на 2018 рік”

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Проти

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Утримався

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Проти

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Проти

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 03

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Прийнято.

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

3. Про звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2017 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

4. Про виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району за 2016-2017 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

5. Про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

6. Про результати виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей

Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

7. Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2018-2022 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

8. Про затвердження тимчасового Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

9. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району Бобринецькій міській раді.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

10. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

11. Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

12. Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

13. Про внесення змін до Положення про офіційний веб-сайт Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

14. Про внесення змін до Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Бобринецькій районній раді.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

15. Про затвердження акта приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

16. Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 30 січня 2018 року № 8-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

17. Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2018 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

18. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

19. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

20. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

21. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

Відсутня

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

До уваги громадян