Результати поіменного голосування з прийняття рішень вісімнадцятьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 22 червня 2018 року

Результати поіменного голосування з прийняття рішень вісімнадцятьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 22 червня 2018 року

 

Про включення до порядку денного питання “Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало:21

Прийнято.

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

 

Поправка до питання 1 “…укладення з Шишко Т.В. контракту терміном на 5 років”

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало:21

Прийнято.

 

1. Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

3. Про затвердження Положення про проведення конкурсу щодо визначення опорного закладу загальної середньої освіти Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

4. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

5. Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Утримався

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Утримався

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 02

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

6. Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

7. Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

8. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

9. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

10. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Відсутня

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Відсутній

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

До уваги громадян