Про звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання

вносить голова Бобринецької районної ради

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про звернення депутатів

Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”

1. Підтримати вимогу депутата Бобринецької районної ради Сабліної Н.А. стосовно питання, порушеного у депутатському запиті.

2. Погодити звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до голови Верховної Ради України А.В.Парубія щодо непідтримки проекту Закону України “Про зміну меж районів Кіровоградської області”  (№9333 від 23.11.2018 року).

3. Доручити голові Бобринецької районної ради Гадемській О.А. направити зазначене звернення голові Верховної Ради України А.В.Парубію.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА