Результати поіменного голосування з прийняття рішень двадцятої першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

Опубліковано П'ятниця, 14 грудня 2018 14:46

Результати поіменного голосування з прийняття рішень двадцятої першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від “_14_” грудня 2018 року

 

Про виключення питання “Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Про виключення питання “Про звіт завідувача КЗ “Бобринецька районна дитяча бібліотека” Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Про виключення питання “Про звіт завідувача КЗ “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Про виключення питання “Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний Будинок культури” Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Про виключення питання “Про звіт директора КЗ “Бобринецька дитяча школа мистецтв” Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Про включення питання “Про депутатський запит депутата районної ради Сабліної Н.А. щодо проекту Закону України “Про зміну меж районів Кіровоградської області”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Прийнято.

 

1. Про призначення Синенької І.А. на посаду директора комунального закладу “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

2. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Утримався

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

3. Про районний бюджет на 2019 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Утримався

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

5. Про затвердження районної комплексної програми з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2018-2022 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

6. Про надання згоди на безоплатну передачу в користування майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

7. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. (Лисенко Ольга Володимирівна)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

8. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. (“Міський центр дозвілля молоді”)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Проти

2.

Бобух Анатолій Григорович

Проти

3.

Гадемська Олена Антонівна

Утрималась

4.

Гура Валентина Григорівна

Проти

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

Проти

9.

Корінський Віктор Васильович

Проти

10.

Косенко Сергій Опанасович

Проти

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Проти

15.

Рибачук Надія Володимирівна

Проти

16.

Рижков Олексій Миколайович

Проти

17.

Різанов Микола Станіславович

Проти

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Проти

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Проти

21.

Секрет Зоя Федорівна

Проти

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

Проти

23.

Цесарська Лариса Наумівна

Утрималась

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Проти

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Проти

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Утримався

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 00

“Проти” – 16

“Утримались” – 03

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення не прийнято.

 

9. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. (“НАФТОПРАЙМ”)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Утримався

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

Утрималась

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 02

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

10. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. (для продажу права оренди)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Проти

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

Утрималась

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 01

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

11. Про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки за 2018 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

12. Про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

13. Про хід виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на 2018-2020 роки за 2018 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

14. Про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради №182 “Про затвердження списку присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

15. Про затвердження Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

16. Про план роботи Бобринецької районної ради на 2019 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

17. Про визначення умов оплати праці.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Утримався

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 16

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.

 

18. Про депутатський запит депутата районної ради Сабліної Н.А. щодо проекту Закону України “Про зміну меж районів Кіровоградської області”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

ЗА

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

19

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 19

Рішення прийнято.