Рішення №323 від 14.12.2018 року

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від 14 грудня 2018 року                                                                   № 323

Про призначення Синенької І.А. на посаду

директора комунального закладу

“Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”

Бобринецької районної ради

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про освіту”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року №43 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є спільною власністю територіальних громад Бобринецького району” зі змінами, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року №37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”

1. Призначити СИНЕНЬКУ Ірину Анатоліївну на посаду директора комунального закладу “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бобринецької районної ради з 17 грудня 2018 року.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації забезпечити укладення з Синенькою І.А. контракту терміном на 2 роки.

3. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту; діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднання громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА