Результати поіменного голосування з прийняття рішень двадцять другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 22 березня 2019 року

Опубліковано П'ятниця, 22 березня 2019 13:50

 

 

Про виключення з порядку денного питання “Про звіт голови Бобринецької районної державної адміністрації про здійснення делегованих повноважень Бобринецькою районною радою Бобринецькій районній державній адміністрації”

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

 

 

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

 

Про виключення з порядку денного питання “Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

 

 

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

 

Про виключення з порядку денного питання “Про реорганізацію Бобринецької центральної районної лікарні шляхом перетворення”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Утрималась

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Утрималась

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

 

 

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 02

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

 

 

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

 

Про визнання повноважень депутата Бобринецької районної ради сьомого скликання Щіченка О.К.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

 

 

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

Про погодження розміщення пам’ятника.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2018 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2018 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року №325 “Про районний бюджет на 2019 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Утрималась

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про кінцеві результати виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2018 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про кінцеві результати виконання районної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Бобринецькому районі на 2016-2018 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про затвердження районної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Бобринецькому районі на 2019-2021 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про затвердження районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2021 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про затвердження районної програми по реалізації в районі заходів з виконання у 2019-2021 роках Державної програми “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2021 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про заключний звіт про результати виконання районної Програми підтримки органів виконавчої влади у Бобринецькому районі за 2016-2018 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про районну програму підтримки органів виконавчої влади у Бобринецькому районі на 2019-2021 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про перейменування окремих фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2018 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про погодження надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 30 травня 2018 року №298 “Про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради на 2019 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про районну програму розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Бобринецького району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради на 2019 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про погодження створення на території Бобринківської сільської ради нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 22

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний Будинок культури” Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

Утрималась

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт директора КЗ “Бобринецька дитяча школа мистецтв” Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Утрималась

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

Проти

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 01

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про погодження Бобринецькій центральній районній лікарні списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про включення квартир до службового житла.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 24 березня 2018 року №219 “Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 05 лютого 2019 року № 7-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2019 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

Не голосував

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 04

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради в новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2018 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.

 

Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Відсутній

12.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

13.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

14.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

15.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

16.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

17.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

18.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

19.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

20.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

21.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

22.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

23.

Цесарський Анатолій Юрійович

Не голосував

24.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

25.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

26.

Щіченко Олександр Кузьмич

ЗА

 

ВСЬОГО

22

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято.