У районі пройшов фольклорний фестиваль

Для нашого Бобринецького району уже гарною традицією є проведення фольклорного фестивалю «Скарбниця степового краю», який покликаний зберігати народно-пісенні традиції України.

Цьогорічний XIIІ районний фестиваль зустрічали у селі Солонцюватка 8 червня. На свято завітали гості – голова районної ради Олена Гадемська та її заступник Наталія Сабліна, заступник голови районної державної адмінітрації Людмила Сопільняк, аматорські колективи з усіх територіальних громад району та місцеві артисти-аматори.

Під час урочистого відкриття фестивалю Олена Гадемська подякувала за гостинність Солонцюватській  громаді та побажала всім учасникам зібрання міцного здоров’я, добробуту, миру і злагоди. Вона відзначила фольклорні таланти та досягнення колективів, відзначивши їхню відданістю своєму корінню.

Кожна з громад-учасниць також демонструвала збережені як фольклорні, так і етнографічні (зокрема, й кулінарні) традиції.

Окремої уваги заслуговують довершені костюми кожного колективу, які можна вважати візитківками територіальних громад.

Колориту свята надавала надзвичайна багата, різноманітна, творча, талановита виставка робіт майстрів ужитково-прикладного мистецтва.

Під час фестивалю громади району змагалися у конкурсі «Наша смакота!», після закінчення якого керівники району подякували кожній сільській громаді та вручили спільні Подяки та Грамоти.

Всі охочі мали змогу спробувати делікатеси народної кухні, познайомитися зі стародавніми піснями та танцями і просто добре провести час.

Наступного року естафету проведення районного заходу від Солонцюватської громади отримали жителі Мар’янівки, де відповідно й відбудеться свято фольклору.

До уваги громадян