Святкували День захисника України

Свято до Дня захисника України, яке відбулося 12 жовтня на СК «Олімпієць», об’єднало у велику родину бобринчан, громади району та гостей міста.

В святкуванні взяли участь голова районної ради Олена Гадемська та її заступник Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та його заступники, представники Знам’янського спортивно-технічного клубу сприяння оборони України, громадський актив району та міста.

Олена Гадемська у вітальному слові зазначила, що День захисника України - це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину. Вона висловила подяку воїнам за вірність присязі, за служіння Україні, її захист та побажала всім захисникам, їх рідним та близьким злагоди та добра, міцного здоров’я, миру!

У святковій програмі були згадані героїчні сторінки історії України, подвиги захисників нашої Вітчизни, а саме козаків, ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасників антитерористичної операції.

Впродовж святкування керівники району вручили подяки та грамоти військовослужбовцям району.

Громади Бобринеччини представили стилізовані народні курені, біля яких сільські аматори колоритно і цікаво презентували народну творчість. Смачними стравами вабила до себе святкова торгівля.

Вирій свята захопив глядачів виставкою сучасної зброї та зброї часів Великої Вітчизняної війни. Присутніх пригощали польовими стравами та проводили майстер-класи з домедичної допомоги.

Малеча, школярі, студенти мали змогу відчути себе справжніми захисниками. А дорослі – натішитися позитивними емоціями та просто відпочити душею.

То ж хай шириться по всій Бобринеччині козацький дух захисників України та спонукає бути сміливими, сильними, гідними нащадками наших героїчних предків!