Вітання голови районної ради з професійним святом

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.

Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за тепло в установах, охайність і чистоту вулиць, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення району. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.

Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення району.

Дякую вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

З повагою, голова районної ради Олена Гадемська.