Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні!

Сьогодні, у великому залі адмінприміщення, за участі представників державних установ району та органів місцевого самоврядування, було вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні, серед яких наш земляк Віктор Іванович Чміленко. Він був справжнім патріотом, завжди боровся з несправедливістю і віддав життя за свободу і демократію в Україні.

Зі словами скорботи до присутніх звернулася голова районної ради Олена Гадемська. Вона наголосила, що ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею під час Революції Гідності.

Ведучі заходу нагадали всім про події лютого 2014 року, які стали переломними у демократичному поступі нашої держави. Ціною свого життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а його дух незламний. Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України. Пам'ять про всіх загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

Місцеві аматори проникливо та чуттєво виконували тематичні композиції, що не могло не торкнутися найтонших струн душі. Адже за шанс жити у вільній, демократичній країні ми заплатили дуже дорогою ціною – життям наших людей. Вічна пам'ять їм! Герої не вмирають!