Відбувся форум з питань місцевого самоврядування

14 червня, голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у  форумі «Реформа місцевого самоврядування та регіональної політики: можливості для громад та регіонів», що відбувся в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького.

Перед присутніми учасниками форуму виступили голова облради Олександр Чорноіваненко, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Роботу форуму продовжили пленарні сесії за участі генерального директора Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування Мінрегіону Сергія Шаршова, народних депутатів України, представників Черкаської ОДА, радників міжнародних програм підтримки, а також керівників районних рад, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад області.

Під час Форуму учасники обговорили перспективи розвитку територіальних громад Кіровоградської та Черкаської областей у контексті реалізації державної регіональної політики та впровадження реформи місцевого самоврядування.