У Бобринці відбувся 48-ий зліт молодих вчителів

Вже стало доброю традицією щорічно під час весняних канікул поводити зліт молодих вчителів Бобринеччини.

25 березня у приміщенні Бобринецької гімназії відбувся 48-ий зліт молодих вчителів Бобринецького району, присвячений 80-річчю утворення Кіровоградської області та 100-річчю від дня народження Героя Соціалістичної праці, друга і соратника В.О. Сухомлинського Івана Гуровича Ткаченка.

Педагогів привітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, голова профспілки освітян району Лариса Цесарська.

У рамках зльоту відбувся районний конкурс серед молодих педагогів, в якому взяли участь Сергій Літвін – вчитель Рощахівської та Миколо-Бабанської шкіл та Ірина Шоколова – вихователь Бобринецького дошкільного закладу №1 «Сонечко».

Молоді педагоги, в атмосфері креативу та доброзичливості, представили на розсуд досвідчених вчителів, представників влади власні програми розвитку, а також розповіли про свої захоплення та продемонстрували таланти. Відповідно, Ірина Шоколова та Сергій Літвін отримали почесні звання «Міс освіта - 2019» та «Містер – освіта 2019».

Кожен молодий вчитель району отримав подарунки від освітянської профспілки, органів влади та місцевого самоврядування, міського та районного відділів освіти та спонсорів.

Місцеві аматори привітали педагогів району музичними виконаннями.