Про розгляд електронної петиції

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” січня 2018 року                                                                        №____

Про розгляд електронної петиції

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 231 Закону України “Про звернення громадян”, рішення дванадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 19 вересня 2017 року № 250 “Про затвердження Порядку подання та розгляду електронних петицій, адресованих Бобринецькій районній раді”, розглянувши електронну петицію “Про передачу міських шкіл у власність міської територіальної громади”, подану Рожкованом С.М.

1. Підтримати / не підтримати електронну петицію, подану Рожкованом С.М. до Бобринецької районної ради 17 жовтня 2017 року “Про передачу міських шкіл у власність міської територіальної громади”.

2. Рекомендувати виконавчому апарату районної ради надати відповідь автору Петиції.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА