Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2018 рік

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___”____________ 20__ року                                                        №____

Про затвердження витрат на утримання

Бобринецької районної ради на 2018 рік

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 43, частини 3 статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, із змінами та доповненнями, рішення чотирнадцятої позачергової  сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від  21 грудня 2017 року № 272 “Про районний бюджет на 2018 рік”

1. Затвердити витрати на утримання Бобринецької районної ради та її виконавчого апарату на 2018 рік у сумі відповідно до кошторису Бобринецької районної ради, що додається.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА