Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 30 січня 2018 року № 8-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради”

вносить голова Бобринецької районної ради

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про затвердження розпорядження

голови Бобринецької районної ради від

30 січня 2018 року № 8-гр “Про зняття

з контролю рішень районної ради”

Відповідно до пункту 2 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 розділу 1 Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання

1. Затвердити розпорядження голови Бобринецької районної ради від  30 січня 2018 року № 8-гр “Про зняття з контролю рішень Бобринецької районної ради” (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                      О.ГАДЕМСЬКА