рішення вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про хід виконання районної

програми енергоефективності

Бобринецького району

на 2017-2020 роки за 2017 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації та заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації  Кузьмічової М.С. про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2017 рік відзначити, що у 2017 році районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань програми енергоефективності Бобринецького району

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2017 рік” прийняти до відома.

2. Взяти до уваги, що районною державною адміністрацією у 2017 році вжито ряд заходів спрямованих на виконання завдань районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки, а саме: зменшення обсягів споживання енергоресурсів у бюджетній і соціальній сферах та у житлово-комунальному господарстві.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, сільським радам, керівникам підприємств і організацій забезпечити безумовне виконання основних заходів програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                              О.ГАДЕМСЬКА