Про результати виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2017 рік

рішення вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про результати виконання Програми

оздоровлення та відпочинку дітей

Бобринецького району

на 2014-2017 роки за 2017 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” від 04 вересня 2008 року № 375-УІ, розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 549-р “Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2017 року”, рішення Кіровоградської обласної ради від 21 березня 2014 року № 616 “Про обласну комплексну програму оздоровлення та відпочинку та дітей Кіровоградської області на 2014-2017 роки”, рішення двадцять восьмої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року №417 “Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки”, заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про результати виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2017рік”

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2017 рік” прийняти до відома.

2. Визнати такою, що втратила чинність “Програма оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки”, затверджена рішенням двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року, як така, що виконана та втратила термін дії.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації розробити проект програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2018-2022 роки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                           О.ГАДЕМСЬКА