Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2017рік

рішення вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про звіт про фінансово-господарську діяльність

комунальної установи Бобринецької районної ради

“Трудовий архів Бобринецького району” за 2017рік

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт завідувача комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” Рудої І.М. “Про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2017 рік”

1. Звіт завідувача комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” Рудої І.М. “Про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2017 рік” взяти до відома.

2. Контроль покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                             О.ГАДЕМСЬКА