Про надання в користування на умовах оренди, нерухомого майна

рішення вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

Шістнадцята сесія сьомого скликання

Бобринецької районної ради

Рішення

від «_____» _____________ 2018 року                                       № ___

Про надання в користування на умовах оренди,

нерухомого майна (нежилих будівель,споруд, приміщень)

спільної комунальної власності територіальних громад

сіл та міста району, відділу освіти, молоді та спорту

Бобринецької міської ради

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, пункту 5 статті 60, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  рішення чотирнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 21.12.2017 року № 272 « Про районний бюджет на 2018 рік», статей 13, 15, 19 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” від 09 квітня 1999 року № 586-XIV, статті 10 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, рішення двадцять третьої сесії Бобринецької районної ради п'ятого скликання від 12 травня 2010 року №371 “Про затвердження Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району”, зі змінами, затвердженими рішенням п’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 25 липня 2012 року №193,  рішення районної ради № 219 від 24 березня 2017 року « Про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району», звернення Бобринецької міської ради від 24.01 2018 року № 03-41/92/1, клопотання районної державної адміністрації

1. Передати в користування на умовах оренди, відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл та міста району терміном на один рік яке перебуває на балансі відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації, а саме:

Спортивний зал № 1 комунального закладу «Дитячо-юнацької школи «Чемпіон» Бобринецької районної ради Кіровоградської області, що знаходиться за адресою вул.Вознесенська, 54, м.Бобринець, Кіровоградська область площею 234 кв.м, основний зал), (24 кв.м малий зал).

Спортивний зал №2 комунального закладу «Дитячо-юнацької школи «Чемпіон» Бобринецької районної ради Кіровоградської області площею 283 кв.м, що знаходиться за адресою вул.Миколаївська, 60, м.Бобринець, Кіровоградська область.

2.Рекомендувати районній державній адміністрації забезпечити укладання договору про надання в користування на умовах оренди нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл та міста району терміном на один рік яке перебуває на балансі відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації:

Здійснити розрахунки орендної плати відповідно до методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядку використання плати за оренду майна (з урахуванням змін та доповнень від 25.07.2012 року №193).

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, праці,  соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                            О.ГАДЕМСЬКА