ПЕРЕЛІК питань, які вносяться на розгляд шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 21 березня 2018 року

Вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №161 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

Інформує Нестеренко Л.М. – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

3. Про звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2017 року.

4. Про виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району за 2016-2017 роки.

Інформує Кузьмічова М.С. – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

5. Про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2017 рік.

6. Про результати виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей

Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2017 рік.

Інформує Матягіна К.В. – начальник управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації.

7. Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2018-2022 року.

8. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

9. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна (нежилих будівель, споруд, приміщень) спільної власності територіальних громад сіл та міста району Бобринецькій міській раді.

10. Про затвердження плану заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецького району Кіровоградської області та модернізацію навчальних закладів.

11. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Інформує Гончарук О.В. – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

12. Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2017рік.

Інформує Руда І.М. – завідувач комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району”.

Вносить голова Бобринецької районної ради:

13. Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

14. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бобринецького району.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

15. Про внесення змін до Положення про офіційний веб-сайт Бобринецької районної ради.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

16. Про внесення змін до Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Бобринецькій районній раді.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

17. Про затвердження акта приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

18. Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 30 січня 2018 року № 8-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради”.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

19. Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2018 рік.

Інформує Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

20. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Інформує Крутько Ю.М. – голова постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

21. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Інформує Цесарська Л.Н. – голова постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

22. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Інформує Секрет З.Ф. – голова постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

23. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Інформує Косенко С.О. – голова постійної комісії Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

24. Різне.