Про звіт про результати фінансово- господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2017 рік

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної ради

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від “___” червня 2018 року                                                        №____

м.Бобринець

 

Про звіт про результати фінансово-

господарської діяльності КП

“Інженерний центр” за 2017 рік

 

Відповідно до пункту 8 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Статуту комунального підприємства “Інженерний центр”, затвердженого рішенням восьмої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 25 квітня 2007 року № 94, зі змінами, затвердженими рішенням чотирнадцятої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 23 липня 2008 року № 217 та рішенням третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 26 лютого 2016 року № 74, заслухавши звіт директора комунального підприємства “Інженерний центр” Андалюкевича О.В. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2017 рік” сесія районної ради відмічає, що підприємство працює у сфері будівельної діяльності, виконує роботи по виготовленню технічної, проектно-вишукувальної документації, виконує роботи з технічного нагляду за будівництвом та здійснює функції “Замовника” у будівництві

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт директора комунального підприємства “Інженерний центр” Андалюкевича О.В. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2017 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати дирекції комунального підприємства “Інженерний центр” направити свою діяльність на покращення фінансово-господарського стану підприємства за рахунок збільшення обсягів виконаних робіт по виготовленню технічної, проектно-вишукувальної документації, робіт з технічного нагляду за будівництвом.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємства, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

До уваги громадян