Про внесення змін до рішення районної ради від 30 березня 2018 року № 289

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про внесення змін до рішення районної

ради від 30 березня 2018 року № 289

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення дванадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 19 вересня 2017 року № 249 “Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району до Бобринецької районної ради”

1. Внести зміни до рішення шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 30 березня 2018 року № 289 “Про затвердження актів приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, а саме:

пункт 2 викласти у наступній редакції:

“2. З метою збереження майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, а саме: комплексу будівель, що знаходиться за адресою м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78, дозволити ТОВ “Бобринецьке редакційно-видавниче об’єднання “Новий день” безоплатно використовувати та зберігати це майно до проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.”

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА