Про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради №182 “Про затвердження списку присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області”

вносить голова Бобринецької районної ради

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про внесення змін до рішення

Бобринецької районної ради

№182 “Про затвердження списку

присяжних Бобринецького

районного суду Кіровоградської області”

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 4 статті 64 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”

1. Внести зміни до рішення восьмої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2016 року №182 “Про затвердження списку присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області”, а саме:

виключити зі списку присяжних:

ГУРИНУ Галину Петрівну, яку розпорядженням Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 11 грудня 2017 року № 57 увільнено від виконання обов’язків присяжного;

КРИВОРУЧКА Володимира Олександровича, якого розпорядженням Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 01 листопада 2017 року № 51 увільнено від виконання обов’язків присяжного;

КУТРОВСЬКУ Валентину Миколаївну, яку розпорядженням Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 09 листопада 2017 року № 54 увільнено від виконання обов’язків присяжного;

МОСКАЛИКА Олександра Олександровича, якого розпорядженням Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 09 червня 2017 року № 31 увільнено від виконання обов’язків присяжного;

включити до списку присяжних:

ЛІННІКОВУ Ольгу Миколаївну, за її згодою бути присяжним, яка постійно проживає на території Бобринецького району Кіровоградської області, на яку поширюється юрисдикція окружного суду, відповідає вимогам статті 65 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”.

2. Офіційно оприлюднити це рішення в районній газеті “Честь хлібороба”.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                               О.ГАДЕМСЬКА