вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” грудня 2018 року                                                                          №____

Про хід виконання районної програми

військово-патріотичного виховання молоді

та забезпечення проведення призову громадян

України на строкову та контрактну військову

службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки

за 2018 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення шостої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 29 липня 2016 року № 96 “Про затвердження районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки”, зі змінами, затвердженими рішенням одинадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 16 червня 2017 року № 230

1. Інформацію першого заступника голови Бобринецької районної державної адміністрації Когадька Ю.М. “Про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити подальше виконання заходів, щодо реалізації основних напрямів, визначених Програмою.

2.2. Передбачати фінансування для виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки в межах кошторисних призначень.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА