Про надання згоди на безоплатну передачу в користування майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” грудня 2018 року                                                                          №____

Про надання згоди на безоплатну передачу

в користування майна спільної власності

територіальних громад сіл та міста району

Відповідно до пункту 19 частини першої статті 43, частини 5 статті 60, пункту 10 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 13, 15, 19 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтей 828, 793,795 Цивільного кодексу України, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти, проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження

1. Надати згоду комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради” на безоплатну передачу в користування майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, а саме: приміщення стоматологічного відділення площею 25,62 кв.м, що розташоване за адресою: м.Бобринець, провулок В.Порика, буд. 6, відділу освіти, молоді і спорту Бобринецької районної державної адміністрації для розміщення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради строком на два роки одинадцять місяців.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації здійснити контроль за безоплатною передачею в користування майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА