Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” грудня 2018 року                                                                          №____

Про звіт директора КЗ “Бобринецький районний

краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука”

Бобринецької районної ради

Відповідно до пункту 8 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт директора комунального закладу “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради Ісакової Р. Г.

1. Звіт директора комунального закладу “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради Ісакової Р.Г. прийняти до відома.

2. Рекомендувати комунальному закладу “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради продовжувати роботу щодо виконання норм та правил встановлених в галузі музейної справи, здійснювати заходи щодо забезпечення екскурсійним обслуговуванням відвідувачів, формування музейного фонду та впровадження комп’ютеризації закладу.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою; охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА