Про звіт завідувача КЗ “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” грудня 2018 року                                                                          №____

Про звіт завідувача КЗ “Бобринецька районна

бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради

Відповідно до пункту 8 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт завідувача комунального закладу “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради Павелко Л.Є.

1. Звіт завідувача комунального закладу “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради Павелко Л.Є. прийняти до відома.

2. Рекомендувати комунальному закладу “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради продовжувати роботу щодо виконання відповідних норм та правил встановлених в галузі бібліотечної справи, здійснювати заходи щодо забезпечення доступу до інформаційних ресурсів, формування бібліотечного фонду та впровадження комп’ютеризації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою; охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА