Про хід виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на 2018-2020 роки за 2018 рік

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” грудня 2018 року                                                                          №____

Про хід виконання програми зайнятості

населення Бобринецького району на

2018-2020 роки за 2018 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про зайнятість населення”

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про хід виконання програми зайнятості населення Бобринецького району” на 2018-2020 роки” за 2018 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, сільським радам продовжити роботу щодо виконання заходів по збереженню діючих, відновленню та створенню нових робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях Бобринецького району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА