вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” грудня 2018 року                                                                          №____

Про хід виконання районної

програми “Про відзначення

державних та професійних свят”

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Інформацію начальника відділу управління персоналом апарату Бобринецької районної державної адміністрації Почтар А.А. “Про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят” взяти до відома.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: діяльності ради депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громади та адміністративно-територіального устрою; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побітового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА