Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 20__ року                                                                          №____

Про затвердження технічної документації

про нормативну грошову оцінку земельних ділянок

Відповідно до пункту 21 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23 Закону України “Про оцінку земель”

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, зазначену у переліку згідно з додатком, а саме:

1.1. технічна документація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надається в оренду ПрАТ “АСОЦІАЦІЯ “ПІВДЕННА” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами), площею 2,1320 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Червонодолинської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА

до рішення двадцять _____ сесії

Бобринецької районної ради сьомого скликання

“___” ____________ 20__ року № ___

Перелік

технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які потребують затвердження та знаходяться на території Бобринецького району Кіровоградської області

Місце розташування земельної ділянки
Кадастровий номер земельної ділянки
Суб'єкт господарюва-ння
Площа, га
Вид користу-вання
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки, грн.
Дата нормативної грошової оцінки земель
Категорія земель
Цільове призначення
Червонодолинська сільська рада