Про реорганізацію Бобринецької центральної районної лікарні шляхом перетворення

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 201_ року                                                                        № ___

м.Бобринець

 

Про реорганізацію Бобринецької

центральної районної лікарні

шляхом перетворення

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частин 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», статей 104 – 108 Цивільного кодексу України, статей 52, 53, 54, 78, 137 Господарського кодексу України, з метою поліпшення якості медичного обслуговування населення, підвищення економічної ефективності використання активів, збільшення господарської та фінансової автономії закладу охорони здоров’я

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Реорганізувати шляхом перетворення Бобринецьку центральну районну лікарню юридична адреса: провулок В. Порика, 6, місто Бобринець, Бобринецького району, Кіровоградська область (код ЄДРПОУ 01995108) в комунальне некомерційне підприємство «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради.

2. Взяти до відома, що комунальне некомерційне підприємство «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради є правонаступником всіх прав та обов’язків Бобринецької центральної районної лікарні.

3. Утворити комісію з реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні та затвердити її склад (додається).

4. Взяти до відома, що відповідно до чинного законодавства до комісії з реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні з моменту створення переходять повноваження щодо управління справами цієї юридичної особи.

5. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до Бобринецької центральної районної лікарні, що реорганізується шляхом перетворення, два місяці з дня оприлюднення відомостей на порталі Міністерства юстиції України. Свої вимоги кредитори подають до комісії з реорганізації, яка їх розглядає кожну окремо після чого приймає відповідне рішення, яке надсилається кредитору не пізніше тридцяти днів з дня отримання вимоги кредитора.

6. Визначити, що все майно, яке на даний час становить необоротні та оборотні активи, основні засоби та грошові кошти, а також інші цінності, що входять до складу цілісного майнового комплексу Бобринецької центральної районної лікарні передається комунальному некомерційному підприємству «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради та закріплюється за ним на праві оперативного управління.

7. Включити комунальне некомерційне підприємство «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради в Перелік майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району, що не підлягає приватизації.

8. Комісії з реорганізації  Бобринецької центральної районної лікарні вжити всіх організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством України, для реорганізації юридичної особи шляхом перетворення, а саме:

а) протягом трьох робочих днів з дати прийняття даного рішення подати державному реєстратору відповідне повідомлення;

б) протягом двадцяти робочих днів з дати прийняття даного рішення провести інвентаризацію майна;

в) розглянути всі вимоги кредиторів та прийняти відповідне рішення, про яке у встановлений строк повідомити кредиторів;

г) скласти передавальний акт, який має містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов’язань закладу, що реорганізується шляхом перетворення, стосовно всіх його кредиторів та боржників і подати на затвердження до районної ради протягом трьох робочих днів з дня закінчення строку заявлення кредиторами своїх вимог та подати на затвердження Бобринецькій районній раді;

д) вчинити інші дії, визначені законодавством;

е) процедуру реорганізації завершити до 31.12.2018 року.

9. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації забезпечити розроблення статуту комунального некомерційного підприємства «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради та подати на затвердження Бобринецькій районній раді.

10. Фінансовому управлінню Бобринецької райдержадміністрації передбачити кошти для формування статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Бобринецька центральна районна лікарня» Бобринецької районної ради в розмірі, визначеному статутом цього підприємства.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, промисловості, торгівлі, житлово-комунального господарства, реалізації державної регуляторної політики та приватизації.

 

 

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Бобринецької районної ради

__ _____________ 201_ року № ___

 

Склад комісії

з реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні

 

 

Голова комісії:

СЕМЕНЮК

Лариса Віталіївна

головний лікар Бобринецької центральної районної лікарні

(вул.____________, ідентифікаційний код _________)

Секретар комісії

ЛЯШЕНКО

Катерина Володимирівна

головний бухгалтер Бобринецької центральної районної лікарні

(ідентифікаційний код________________)

Члени комісії:

БЕРГЕР

Сергій Володимирович

заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

(ідентифікаційний код _______________)

БАБЕНКО

Ольга Василівна

юрист Бобринецької центральної районної лікарні

(ідентифікаційний код _______________)

РІЗАНОВ

Микола Станіславович

член постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту

(ідентифікаційний код ________________)

ТКАЧЕНКО

Світлана Андріївна

головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації

(ідентифікаційний код ________________)

ДЕМОРАЦЬКА

Алла Олександрівна

голова Первинної  профспілкової  організації  Бобринецької центральної районної лікарні

(ідентифікаційний код ________________)

ТІТАЄВСЬКА

Валентина Володимирівна

заступник головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні з економічних питань

(ідентифікаційний код ________________)

Місцезнаходження комісії:  вулиця 16 Березня, 82 місто Бобринець, Кіровоградська область.

___________

До уваги громадян