Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 325 «Про районний бюджет на 2019 рік»

Проект рішення вносить голова райдержадміністрації

__________________ сесія Бобринецької районної ради
сьомого скликання

від ___________ 2019 року                                                          № ______

м. Бобринець

Про внесення змін до рішення
районної ради від 14 грудня 2018 року

№ 325 «Про районний бюджет на 2019 рік»

На підставі  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  статті 78  Бюджетного Кодексу України

1. Внести зміни до  рішення районної ради від 14 грудня 2018 року  № 325 «Про районний бюджет на 2019 рік», а саме:
збільшити  видатки районного бюджету  на  123 482,00 грн. (загальний фонд – 96 883,00 грн., спеціальний фонд – 26 599,00 грн.);
залучити на фінансування видатків районного бюджету вільний залишок коштів, що утворився станом на 01 січня 2019 року по загальному фонду у сумі 123 482,00 грн.
внести відповідні зміни до додатку 2 даного рішення районної ради (додається);
викласти додаток 4 даного рішення у новій редакції (додається).
2. Затвердити додаток 1 «Перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися у 2019 році за рахунок коштів бюджету розвитку районного бюджету» (додається).
3.  Затвердити додаток 2 «Джерела фінансування районного бюджету на 2019 рік» (додається).
4. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити:
затвердження змін до паспортів бюджетних програм протягом двох тижнів з дня набрання чинності цим рішенням.
оприлюднення змін до паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА