Про кінцеві результати виконання районної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Бобринецькому районі на 2016 - 2018 роки

вносить голова Бобринецької районної ради

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ __________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від ___ __________ 2019 року                                                                        № ____

Про кінцеві результати

виконання районної програми

розвитку малого та середнього

підприємництва у Бобринецькому

районі на 2016 - 2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні”,

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кочубей М.С. “Про хід виконання районної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Бобринецькому районі на 2016 - 2018 роки за 2018 рік“ прийняти до відома.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 29 липня 2016 року № 98 “Про затвердження програми розвитку малого та середнього підприємництва у Бобринецькому районі на 2016-2018 роки”, як таке що виконане та втратило термін дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА