вносить голова Бобринецької районної ради

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ __________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від ___ __________ 2019 року                                                                        № ____

Про кінцеві результати виконання

програми економічного і соціального

розвитку Бобринецького району

на 2018 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 17, 29, 34 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кочубей М.С. “Про кінцеві результати виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2018 рік” прийняти до відома.
  2. Відзначити, що у 2018 році Бобринецькою районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань програми економічного і соціального розвитку району.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 271 “Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2018 рік”, як таке що виконане та втратило термін дії.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА