Про заключний звіт про результати виконання районної Програми підтримки органів виконавчої влади у Бобринецькому районі за 2016-2018 роки

вносить голова Бобринецької районної ради

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ __________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від ___ __________ 2019 року                                                                        № ____

Про заключний звіт про результати

виконання районної Програми підтримки

органів виконавчої влади у Бобринецькому

районі за 2016-2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України

1. Інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Карпової Г.Ю про заключний звіт про результати виконання районної Програми підтримки органів виконавчої влади у Бобринецькому районі за 2016-2018 роки взяти до відома.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 26 жовтня 2016 року № 140 “Про затвердження районної програми підтримки органів виконавчої влади у Бобринецькому районі на 2016-2018 роки”.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА