Про погодження створення на території Бобринківської сільської ради нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ __________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від ___ __________ 2019 року                                                                        № ____

Про погодження створення на території

Бобринківської сільської ради

нових об’єктів природно-заповідного

фонду місцевого значення

Відповідно до пункту 24 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 51-53 Закону України “Про природно-заповідний фонд України”, Закону України “Про екологічну мережу України”, рішення сесії Бобринківської сільської ради від 27 грудня 2016 року № 102, з метою розширення мережі об’єктів і територій природно-заповідного фонду області, збереження цінних природних ресурсів

1. Погодити створення нових об’єктів природно-заповідного фонду на території Бобринківської сільської ради, а саме: ландшафтних заказників місцевого значення “Бобринківська балка” орієнтовною площею 21 га, “Варламівська балка” орієнтовною площею 12 га, “Олексіївська балка” 20 га.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації клопотати перед департаментом екології та природних ресурсів у Кіровоградській області про внесення на розгляд Кіровоградської обласної ради питання щодо створення нових об’єктів природно-заповідного фонду, згідно з пунктом 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА